درباره ما

شرکت آوید افزار رایانه توسط جمعی از متخصصين حوزه‌های الکترونيک، کامپيوتر و بازرگاني تأسيس و به شماره ۴۱۲۰۳۲ ثبت گرديده است. موضوع فعاليت شرکت طراحي، مشاوره در زمينه سيستم‌ها و شبکه‌های کامپيوتری اعم از نرم‌افزار، سخت‌افزار به همراه صادرات و واردات کليه تجهيزات مرتبط کامپيوتری و الکترونيکي بوده است.
خلاصه فعاليت شرکت آوید افزار رایانه پس از چندين مرحله بازنگری و تطابق با تکنولوژی‌های روز دنيا در زمينه‌های مشاوره و طراحي مراکز ذخيره‌سازي انبوه اطلاعات، طراحي و پياده‌سازي ساختار فيزيکي دیتاسنتر، تجهيز مراکز ذخيره‌سازي انبوه اطلاعات از جمله سرورها، تجهيزات تخصصي ذخيره‌سازي و تجهيزات شبکه از شرکت‌هاي معتبري نظيرHP، EMC وCisco، مديريت جامع مراکز ذخيره‌سازي انبوه اطلاعات (HP Open View)، خدمات مشاوره، طراحي و پياده‌سازي شبکه کامپيوتريNetworking(ISP, WAN, LAN,…) وEnterprise Solution، امنیت شبکه، خدمات پشتيباني و نگهداري به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته از شبکه‌هاي کامپيوتري، پشتيباني و نگهداري ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته از مراکز ذخيره‌سازي انبوه‌ اطلاعات.

توانمندی و تخصص

شرکت آوید افزار رایانه با سياست در اختيار گرفتن کادر مجرب و نيروهای متخصص در حوزه IT فعاليت مي‌نمايد به گونه‌ای که سابقه اجرايي در اين حوزه بيانگر توانمندی‌های شرکت آوید افزار رایانه است چرا که با رويکرد مهندسي فروش شامل مشاوره، همکاری در تهيه RFP، آموزش و پشتيباني مناسب را مدنظر داشته و هميشه خود را در قبال مشتريان مسئول مي‌داند. در ادامه، توانمندی‌های خويش را در چند بخش به طور مختصر ارائه مي‌نمايد.
• مشاوره، طراحی و راه‌اندازی دیتاسنتر
• تأمین سرور و تجهیزات HP ، محصولات شبکه Cisco و HP ProCurve
• تجهیزات ذخیره‌سازی انبوه اطلاعات (EVA, MSA,…)
• راهکارهای پایداری اطلاعات (Clustering, Vmotion)
• مشاوره و تأمین تجهیزات امنیت اطلاعات (Firewall, UTM)
• راهکارهای نوین آرشیو اطلاعات (TAPE Library)
• مجازی‌سازی (Virtualization)

خط مشي و اهداف

شرکت آوید افزار رایانه با رويکرد ايجاد يک محيط پويا و تشکيل يک تيم مهندسي جهت انجام پروژه‌های زيربنايي حوزه IT و گسترش فناوری جديد قرن ۲۱ شروع به فعاليت نموده و پيشرفت‌هايي داشته است که نشانه‌های آن پياده‌سازی پروژه‌های راه‌حل‌گرا (solution oriented) در حوزه IT شامل مراکز داده و امنيت شبکه و در راستای آن معرفي و ارائه سرورهای مطرح جهان از جمله Hp مي‌باشد که درحال حاضر اين برند يک شاخص مطرح ارزيابي در حوزه IT کشور است.
خط مشي شرکت آویدافزار رایانه ارتقاء دانش خويش و مشتريان به همراه قرار گرفتن در ميان ۱۰شرکت برتر IT کشور در راستای تأمين، طراحي، پياده سازی، پشتيباني و ارائه راه‌حل‌های فناوری ارتباطات و اطلاعات در جهت رسیدن به افزايش سطح رضايت مشتريان و داشتن مشتريان وفادار است که اهداف کلان ذيل را تعيين و در قالب فرآيندهایی مشخص و برنامه‌ريزی شده، تحقق و اثربخشي آنها را پيگيری مي‌نمايد.
- گسترش بازار و توسعه محصولات براساس نياز مشتريان و فناوری روز جهان
- افزايش سرعت و دقت در برآورده ساختن نيازهای مشتريان
- مديريت بهينه و مستمر ارتباط با مشتريان
- مديريت بهينه در زمينه تأمين قيمت و منابع
- تقويت فرآيند آموزش برای ايجاد دانش و مهارت مشتريان و پرسنل
- افزايش سطح رضايت کارکنان، مشتريان و جامعه

گواهي‌نامه‌ها


شرکت آوید افزار رایانه جهت ايجاد اطمينان در مشتريان خود در زمينه ارائه خدمات و فعاليت‌های تخصصي از بدو تأسيس جزو معدود شرکت‌های برتر انفورماتیک کشور بوده است که تمام افراد تیم دارای مدارک معتبر و گاه تنهاترین و برترین در این زمینه بوده است . همچنين اقدام به اخذ گواهي‌نامه‌های معتبر داخلي و خارجي بنام شرکت يا بنام پرسنل نموده است که به برخی از آنها اشاره مي‌شود:

• گواهينامه‌های HP شامل Server-Storage-Switch
• گواهينامه Cisco
• گواهينامه Microsoft
• گواهینامه مخابراتی ZTE

همچنین شرکت آویدافزار دارای رتبه‌بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور به شماره ۳۱۴۶۱ در رشته‌های تولید و ارائه رایانه‌های غیر Mainframe و شبکه داده‌های رایانه‌ای و مخابراتی بوده و به عنوان یکی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به شماره ۱۸۷۴/ص ت ۹۱ می‌باشد.

4

تولید و ارائه رایانه های غیر Main Frame

4

شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی

5

خدمات پشتیبانی